KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13036159
nr 1303 6159
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 8/100. Oramat löst blad, bladets mått: 64x80 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 januari 2020
kl 20:25:50
300 kr
350 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander